Tábor 2023

BLÁZNIVÁ GALAXIE

V Bláznivé Galaxii dojde k meziplanetárnímu klání. Vítěz turnaje pak dle vesmírné tradice převezme otěže nad vládou Bláznivé Galaxie. Na mladé dobrodruhy čeká kupa ztřeštěných soutěží a šílených úkolů.

Pokud se této výzvy nezalekneš, tak rakety se skupinami mladých soutěžících startují světelnou rychlostí vstříc novým dobrodružstvím z Táborové osady v Miličíně 1. 7. 2023. Návrat účastníků včetně dekorovaných vítězů a právoplatných vládců Bláznivé galaxie bude 15. 7. 2023 dle pozemského času.

Termín konání tábora je 1. 7. – 15. 7. 2023.

 

Kapacita tábora je 134 dětí ve věku 6 – 15 let. Cena tábora je 6190,- Kč. Doprava je individuální.

Ubytování je zajištěno ve velmi pěkném, udržovaném objektu. Mladší děti budou spát ve čtyřlůžkových chatičkách, starší ve dvoulůžkových stanech s podsadou. V táboře je sociální zařízení (sprchy s teplou vodou, splachovací WC), jídelna s kuchyní, klubovna, malé a velké hřiště, stolní tenis a na rybníku lodičky. O stravu se stará profesionální kuchař, a o zdraví odborný zdravotnický dozor.

Pokud Vás zaujala naše nabídka pro smysluplné využití části prázdnin pro Vaše děti a jestliže jsme získali Vaši důvěru, vyplňte formulář na stránce přihláška, na jehož základě obdržíte závaznou přihlášku a podrobné pokyny.

 

         
Copyright © kdysi dávno – 2023 SPV Dužiny | web: Martin Šimon
SPV Dužiny logo