O nás

Pro děti pořádáme letní tábor od roku 1986. Do Miličína jsme začali jezdit 9 let poté. Prošlo jím mnoho nadšených dětí, včetně našich vlastních. O využití času, zdraví a jídlo se nepřetržitě starají zkušení a prověření vedoucí, zdravotníci a kuchaři.

Formou her, soutěží a zábavy se snažíme co nejvíce přiblížit přírodě, o jejíž krásy jsou dnes mnohé děti ve městech ochuzeny. A přestože je netrápíme žádnou výukou a jednoduše si užíváme léta, snažíme se, aby si odnesli i nějaké zajímavé informace či zkušenosti. K tomu pak navíc hrajeme divadlo, na pouť přes noc pečeme čerstvé koláče, odpalujeme ohňostroj anebo se „sportovně znemožňujeme“ při tradičním fotbalovém zápase děti vs. vedoucí. Jíme 5 – 6x denně, takže i přes spoustu zdravého pohybu na čerstvém vzduchu se většinou nikomu nepodaří zhubnout.

Naprosto vše je podřízeno jedinému cíli a tím jsou zdravé a spokojené děti.

1  4  3

Od roku 2005 jsme členy občanského sdružení DUHA, jehož aktivity vysoce hodnotí i Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, které Duze opakovaně uděluje titul ,,Organizace uznaná MŠMT pro oblast práce s dětmi a mládeží“.

Duha klade dlouhodobý důraz na vzdělávání svých členů. Školicí centra Duhy pořádají školení pro instruktory, vedoucí a hlavní vedoucí táborů s akreditací u MŠMT, kterou pravidelně obnovuje.

         
Copyright © kdysi dávno – 2024 SPV Dužiny | web: Martin Šimon
SPV Dužiny logo