6. 7. 2018

7. den

Hurá!!! Konečně jsme se dočkali prosince! Hned ráno na nás čekal ozdobený stromeček, kolem kterého jsme se rozvlnili ve společné vánoční rozcvičce. V dopoledních hodinách následoval vědomostní souboj mezi trosečníky. Soutěžilo se např. v pantomimě, pexesu nebo třeba v AZ kvízu, který byl lepší, než když se na něj díváte v televizi! Nejlépe se dařilo chytrým hlavičkám z Galapág, naopak Gotland umí sice výborný buřtguláš, ale vědomostní soutěže nejsou jeho silnou stránkou.

Odpoledne proběhlo v poklidu v oddílech, rozruch nastal až na večerním nástupu, kdy měli oddíloví vedoucí připravené pro vrchní vedení tábora opravdové vánoční překvapení. Tak jak je to dnes moderní, dárek byl v podobě adrenalinového zážitku, který se slovy nedá popsat, ale pro všechny přítomné to bude zcela jistě nezapomenutelné!

Ke štědrovečerní večeři se nepodařilo ulovit kapry, ale perfektně je nahradily řízky a brambory, na kterých si všichni moc pochutnali. A večer se roztančila ohromná silvestrovská párty, která byla zakončena novoročním přípitkem a velkolepým ohňostrojem.

Přejeme všem šťastný nový rok!

         
Copyright © kdysi dávno – 2023 SPV Dužiny | web: Martin Šimon
SPV Dužiny logo